Wszyscy chcą pracować bezpiecznie

Chcesz zapewnić bezpieczne warunki pracy? Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Sprawdź zakładkę USŁUGI.

czytaj więcej

Szkolenie BHP było mało zrozumiałe?

Wybierz szkolenie stosownie do potrzeb Twojego pracownika, my zadbamy o odpowiedni poziom programu dostosowany do wymagań oraz percepcji kursanta. Sprawdź ofertę w zakładce SZKOLENIA

czytaj więcej

Pracownik jest daleko i nie może przyjechać?

Obowiązujące przepisy pozwalają na przeszkolenie niektórych pracowników w formie samokształcenia kierowanego np. za pośrednictwem internetu. Odwieź zakładkę e-learning.

czytaj więcej
E-learning BHP
sprawdź, które szkolenia zrobisz przez Internet

O nas

Firma ASEKOR powstała w roku 2009 będąc odpowiedzią zapotrzebowania rynku na zapewnienie profesjonalnych i kompleksowych usług outsourcingowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Bazując na doświadczeniu oraz zdobytych kwalifikacjach dostarczamy naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania zarządzania warunkami pracy, które wspierają ich ambitne cele i aspiracje.

Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Obecnie zatrudniamy dwudziestu pięciu pracowników, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe współpracując z klientami z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej i wielu innych. Nawiązaliśmy bliskie relacje zawodowe z grupą ponad 50-ciu specjalistów wspierających realizacje zleceń na terenie kraju.  Dzięki rozbudowanej strukturze jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Wypracowane standardy oraz wewnętrzne procedury pozwalają nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

ASEKOR jest nowoczesną firmą opartą na doświadczeniu i umiejętnościach swoich pracowników. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm korporacyjnych oraz dla klientów indywidualnych.

 

więcej o nas
zobacz wszystkie usługi zobacz wszystkie szkolenia

Nasi Klienci

Referencje

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Nazwa firmy
E-mail *

Imię i nazwisko *
Numer telefonu *

Treść wiadomości


* pola obowiązkowe

Zapraszamy do współpracy

ASEKOR Wrocław – centrala
usługi: bhp, p.poż, eko, pierwsza pomoc

LEGNICKA STREET
ul. Legnicka 57d lok. 6
54-203 Wrocław
 

NIP: 8942382069

Kontakt:

Iwona Ryska
kierownik biura

tel:  888 888 131
email: bhp@asekor.pl

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres:
email: bhp@asekor.pl

Oddziały:

ASEKOR Warszawa
usługi: bhp, p.poż
email: warszawa@asekor.pl

ASEKOR Poznań
usługi: bhp, p.poż
email: poznan@asekor.pl

ASEKOR Kraków
usługi: bhp, p.poż
email: krakow@asekor.pl

ASEKOR Bydgoszcz
usługi: bhp, p.poż
email: bydgoszcz@asekor.pl