Wszyscy chcą pracować bezpiecznie

Chcesz zapewnić bezpieczne warunki pracy? Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Sprawdź zakładkę USŁUGI.

czytaj więcej

Szkolenie BHP było mało zrozumiałe?

Wybierz szkolenie stosownie do potrzeb Twojego pracownika, my zadbamy o odpowiedni poziom programu dostosowany do wymagań oraz percepcji kursanta. Sprawdź ofertę w zakładce SZKOLENIA

czytaj więcej

Pracownik jest daleko i nie może przyjechać?

Obowiązujące przepisy pozwalają na przeszkolenie niektórych pracowników w formie samokształcenia kierowanego np. za pośrednictwem internetu. Odwieź zakładkę e-learning.

czytaj więcej
E-learning BHP
sprawdź, które szkolenia zrobisz przez Internet

#PakietPomocowyBHP

Jeśli pomimo niesprzyjających warunków Twój biznes dalej się rozwija i zatrudniasz pracowników pamiętaj że obecnie wszystkie szkolenia BHP możesz zorganizować w formie zdalnej. Dotyczy to zarówno szkoleń wstępnych jak i wszystkich szkoleń okresowych.

 

Dla osób na samozatrudnieniu i przedsiębiorców zatrudniającym do 10 pracowników na hasło "ZOSTAŃ W DOMU" otrzymasz od nas 50% rabatu na wszystkie szkolenia online.

 

Więcej informacji możesz uzyskać pisząc na adres: bhp@asekor.pl lub kontaktując się z nami pod numerem telefonu 888 888 131