Wszyscy chcą pracować bezpiecznie

Chcesz zapewnić bezpieczne warunki pracy? Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Sprawdź zakładkę USŁUGI.

czytaj więcej

Szkolenie BHP było mało zrozumiałe?

Wybierz szkolenie stosownie do potrzeb Twojego pracownika, my zadbamy o odpowiedni poziom programu dostosowany do wymagań oraz percepcji kursanta. Sprawdź ofertę w zakładce SZKOLENIA

czytaj więcej

Pracownik jest daleko i nie może przyjechać?

Obowiązujące przepisy pozwalają na przeszkolenie niektórych pracowników w formie samokształcenia kierowanego np. za pośrednictwem internetu. Odwieź zakładkę e-learning.

czytaj więcej
E-learning BHP
sprawdź, które szkolenia zrobisz przez Internet

O nas

 ASEKOR jest nowoczesną firmą opartą na doświadczeniu i umiejętnościach swoich pracowników. Oferujemy usługi w m.in.: w następującym zakresie:  kompleksowa obsługa BHP,  szkolenia BHP, kurs pierwszej pomocy, praktyczne szkolenia ppoż, ochrona środowiska,  kursy zawodowe,  nadzory BHP na projektach budowlanych.

Do każdego zlecenia dobieramy opiekuna Klienta oraz zespoły zadaniowe, odpowiadające wymaganiom realizowanego projektu. Nasz zespół składa się z doświadczonych Specjalistów z takich dziedzin jak BHP, Ochrona Przeciwpożarowa, Ochrona Środowiska, Ratownictwo Medyczne, System HACCP, Systemy Zarządzania, Budowa i Eksploatacja Maszyn, Budownictwo. Obsługujemy firmy oraz projekty budowlane na terenie wszystkich województw. Potwierdzeniem wysokich standardów obsługi jest m.in. wielokrotne zdobycie pierwszego miejsca w konkursie „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

  Firma ASEKOR powstała w roku 2009 będąc odpowiedzią zapotrzebowania rynku na zapewnienie profesjonalnych i kompleksowych usług outsourcingowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Bazując na doświadczeniu oraz zdobytych kwalifikacjach dostarczamy naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania zarządzania warunkami pracy, które wspierają ich ambitne cele i aspiracje.

   Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Obecnie zatrudniamy dwudziestu pięciu pracowników, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe współpracując z klientami z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej i wielu innych. Nawiązaliśmy bliskie relacje zawodowe z grupą ponad 50-ciu specjalistów wspierających realizacje zleceń na terenie kraju.  Dzięki rozbudowanej strukturze jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Wypracowane standardy oraz wewnętrzne procedury pozwalają nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

zobacz wszystkie usługi zobacz wszystkie szkolenia

Etyka zawodowa

 <strong>ASEKOR</strong> jest nowoczesną firmą opartą na doświadczeniu i umiejętnościach swoich pracowników. Oferujemy usługi w m.in.: w następującym zakresie:  kompleksowa obsługa BHP,  <strong>szkolenia BHP</strong>, kurs pierwszej pomocy, praktyczne szkolenia ppoż, ochrona środowiska,  kursy zawodowe,  obsługa projektów budowlanych.Do każdego zlecenia dobieramy opiekuna Klienta oraz zespoły zadaniowe, odpowiadające wymaganiom realizowanego projektu. Nasz zespół składa się z doświadczonych Specjalistów z takich dziedzin jak BHP, Ochrona Przeciwpożarowa, Ochrona Środowiska, Ratownictwo Medyczne, System HACCP, Systemy Zarządzania, Budowa i Eksploatacja Maszyn, Budownictwo. Obsługujemy firmy oraz projekty budowlane na terenie wszystkich województw. Potwierdzeniem wysokich standardów obsługi jest m.in. wielokrotne zdobycie pierwszego miejsca w konkursie „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy oraz liczne nagrody i wyróżnienia.  Firma <strong>ASEKOR</strong> powstała w roku 2009 będąc odpowiedzią zapotrzebowania rynku na zapewnienie profesjonalnych i kompleksowych usług outsourcingowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Bazując na doświadczeniu oraz zdobytych kwalifikacjach dostarczamy naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania zarządzania warunkami pracy, które wspierają ich ambitne cele i aspiracje.   Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Obecnie zatrudniamy dwudziestu pięciu pracowników, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe współpracując z klientami z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej i wielu innych. Nawiązaliśmy bliskie relacje zawodowe z grupą ponad 50-ciu specjalistów wspierających realizacje zleceń na terenie kraju.  Dzięki rozbudowanej strukturze jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Wypracowane standardy oraz wewnętrzne procedury pozwalają nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie.<br />

Nasi Klienci

Płać mniej - wybierz pakiet BHP od 99zł/miesięcznie

Referencje

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Nazwa firmy
E-mail *

Imię i nazwisko *
Numer telefonu *

Treść wiadomości


* pola obowiązkowe

Zapraszamy do współpracy

ASEKOR Artur Maciejewski
ul. Legnicka 57d/6
54-203 Wrocław
NIP: 8942382069

Budynek LEGNICKA STREET

Wejście w bramie od ul. Legnickiej, IV p.

KONTAKT:
tel:  888 888 131
email: bhp@asekor.pl

 

HURTOWNIA BHP – punktbhp.pl
KONTAKT:
tel:  500 800 918
email: hurtownia@punktbhp.pl

Oddziały:

ASEKOR Warszawa
usługi: bhp, p.poż
email: bhp@asekor.pl

ASEKOR Poznań
usługi: bhp, p.poż
email: bhp@asekor.pl

ASEKOR Kraków
usługi: bhp, p.poż
email: bhp@asekor.pl